+421 238 105 909
sk

en de hu

Ready-made s.r.o. s DPH

Mám záujem o ponukuUž 7 rokov predávame garantované spoločnosti, na ktoré sa môžete pri svojom podnikaní spoľahnúť. Za túto dobu, sme našim klientom predali viac ako 1200 bezchybných firiem s registráciou pre DPH.


U nás si máte z čoho vyberať.
Aj tento mesiac sme pridali do ponuky niekoľko nových ready-made spoločností registrovaných pre daň z pridanej hodnoty. S našimi firmami môžete začať podnikať ešte dnes.

Názov spoločnosti Vznik Platca DPH Cena Popis  
{{ company.number }} {{ company.number }} {{ company.created }} {{ company.payerType }} od {{ company.payerFrom }} nie {{ company.price }} € viac info Rezervovať Rezervovaná
viac info

Žiadne záznamy

-Posunutím zmeníte-


Z dôvodu zachovania diskrétnosti nezverejňujeme celú databázu spoločností. Ak Vám nevyhovuje žiadna z horeuvedených firiem, kontaktujte nás o individuálnu ponuku.

Volajte +421 238 105 909


V našej ponuke nájdete spoločnosti, ktoré boli založené za účelom ich budúceho predaja. Vďaka tomu sme schopní našim klientom garantovať pôvod a nulovú zadlženosť všetkých ponúkaných firiem.

V prípade Vášho záujmu zabezpečíme vypracovanie prevodných dokumentov, s ktorými sa stanete novým štatutárom spoločnosti hneď pri podpise. Súčasne s prevodom firmy ju dokážeme prispôsobiť Vašim najnáročnejším požiadavkám.

Prečo spoločnosť od nás?

7 rokov tvorenia hodnôt

Výhody našich spoločností


Dokumenty k spoločnosti

K spoločnosti okrem prevodných dokumentov, ktoré vyžaduje obchodný register zabezpečujeme:


Súvisiace články:


Kontaktujte nás kedykoľvek

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.