+421 238 105 909
sk

en de hu

:only the best is good enough

Domov   /   Služby   /   Blog   /   KontaktO našej spoločnosti

Naša spoločnosť poskytuje komplexné podnikateľské poradenstvo a konzultačné služby pre všetky formy podnikateľských subjektov. Našími klientami sú malé, stredné a veľké podniky.

:only the best is good enough

Celý proces zakladania a predaja spoločností konzultujeme a realizujeme v spolupráci s našou partnerskou advokátskou kanceláriou. Všetko prebieha pod dohľadom advokáta, a preto nemusíte mať obavy o legitímnosti takejto činnosti. Vďaka našej profesionalite a zameraniu sa na právnu bezpečnosť klienta, predáme ročne viac ako 200 našich spoločností.

zobraziť všetky služby
Spolupracovali sme s Spolupráca

Aktuality

zobraziť všetky aktuality
Napísali o nás

,,Založenie mojej novej firmy prebehlo úplne presne ako som požadoval. Podľa mojej predstavy a potrieb mi založili firmu na kľúč. Odporúčam, ak potrebujete firmu na kľúč založiť rýchlo a kvalitne." Salón Igor Sedlák, Schwarzkopf - kaderník roka

Mgr. Martin Lazarčík odpovedal na tému ,,20 otázok o voľbe formy podnikania" Hospodárske noviny

,,Spolupráca s Corlonez a.s. bola vždy na profesionálnej úrovni. Veľmi radi opätovne využijeme ich služby." JUDr. Jozef Štefánik, UNITED LAWYERS, advokátska kancelária, s.r.o.

,,Spoločnosť Corlonez a.s. je našim dlhoročným partnerom. Zo skúseností môžem potvrdiť spokojnosť s ich doterajšími službami." Mgr. Peter Šuvert, advokát a konateľ Nozdrovický, Šuvert & Co. s.r.o.

,,Spoločnosť Corlonez legal s.r.o. nám zabezpečila prevod obchodného podielu v rámci našej spoločnosti. S ich profesionálnym prístupom sme veľmi spokojní a ich služby sme už odporúčili znýmym a obchodným partnerom." Jaroslav Jamrich, FOCUS SK s.r.o.

Corlonez a.s. bola oslovená odpovedať na tému: ,,ako je to s kúpou spoločnosti na Slovensku?" PrintProgress, odborný časopis

Mgr. Martin Lazarčík odpovedal na tému ,,20 otázok o voľbe formy podnikania" Hospodárske noviny

Kontakt

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.

Spoločnosť Corlonez a.s. poskytuje konzultačné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností. Služby v zmysle zákona č. 586/2003 Z. z. neposkytujeme.